| Moonster a întrebat:

Imi puteti spune ce facultati mai importante sunt in Iasi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine facultate importanta. Toate facultatile sunt importante daca le faci pentru a invatat ceva si din placere si nu pentru diploma

| ThinkingAt a răspuns:

Păi depinde ce carieră îți dorești să urmezi în viitor: drept, IT, medicină etc. Sunt mai mulți factori în alegerea unei facultăți, care diferă de la persoană la persoană: banii pe care ți-i asigură acea meserie pentru care faci facultatea, faima, pasiunea pentru un anumit lucru, calitățile și talentele care te-ar ajuta într-un anumit domeniu etc.
Ție ce ți-ar plăcea să urmezi? Ce abilități ai?

O zi faină.