| ChristinaO a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum se da capacitatea anul asta(anul scolar 2010-2011)? Este la fel ca si anul precedent sau s-a schimbat iar ceva? Si in ce consta aceasta, romana, mate...si atat? multumeschappy

1 răspuns:
| Hassel a răspuns:

Nu se mai cheama capacitate de vreo 3 ani...anul asta o sa se numeasca(cred) examene nationale...si cel putin la amtematica anul trecut a fost o nebunielaughing-in sensul ca problemele incercau sa reproduca viata reala, si m-am trezit rezolvand probleme gen cat a costat gresia din baia cu aria de x metri patrati sau cata tigla are un acoperis de forma patrulatera; subiectele au fost destul de usoare(eu, care nu prea le-am cu matematica am luat 9. 90).
Succes!