| justFORone a întrebat:

intr-un ierbar se pun doar flori sau si frunze? si ce trebuie sa scriu la fiecare planta?

4 răspunsuri:
| VisezInNonCulori a răspuns:

Buna, buna intrebarea, sunt sigura ca ajuta si alte persoane, 10 pentru intrebare, sooo...

1. Scrii numele si prenumele tau
2. Numele plantei
3. Data si anul strangerii plantei
4. Si scoala la care inveti happy Succes

| andreutzaioalexutzafrumi12354 a răspuns:

In primul rand sper sa primesc fundita.ei bine tmai intai trebuie sa iti scrii numele tau numele scolii din ce familie face parte planta(composite solanacee etc.)si desigur cum se numeste

| alexandra_7374 a răspuns:

Pai in ierbar se pun si frunze iar in dreptul fiecarei plante din cate stiu eu scrii numele lor...