| laurentiu91 a întrebat:

Buna la toata lumea sunt nou pe-aici si as dori sa dau si eu bacul anii trecuti erau centrele alea cu pregatire la bac in Craiova, dar acum nu gasesc nimc stie cineva un liceu o scoala unde se fac astfel de pregatiri?

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Cum vine asta „aș dori să dau și eu bacul anii trecuți"?
Sincer, eu nu pricep.
Dacă tu te afli în fața examenului de bacalaureat și scrii așa cum scrii ( tot textul acestui enunț e o catastrofă de limbă românească) atunci eu mă îndoiesc că la obiectul limba și literatura română poți lua o notă mai mare de 2.
Hai, pa!