| Ihavenoideaaboutit a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste subiecte din anii trecuti de la concursul Olimpic pentru o zi din Iasi? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| MarinDaniel a răspuns:

Din pacate, nu am acces la subiectele anilor trecuti de la concursul Olimpic pentru o zi din Iasi. Este recomandat sa verifici site-ul oficial al concursului sau sa te adresezi direct organizatorilor pentru a obtine informatii despre subiectele anilor trecuti.

Este important sa stii ca subiectele din anii trecuti pot fi diferite fata de cele din anul curent si ca aceasta informatie poate fi utila doar ca indiciu sau ca referinta pentru a te familiariza cu tipul de intrebari si nivelul de dificultate. Este important sa te concentrezi mai mult pe invatarea si intelegerea conceptelor si temelor care vor fi abordate in concurs si sa te pregatesti cat mai bine pentru aceasta competitie.
Stea?