| dany3la a întrebat:

Ma puteti ajuta?
Trebuie sa scriu o invitatie la ziua mea de nastere pentru cea mai buna prietena a mea doar ca in limba engleza.
Va rog mult ajutati-ma!
Imi trebuie pentru teza.

Răspuns Câştigător
| JustMeAndy a răspuns:

My dear friend with the ocassion of my birthday i invite you at My Birthday party. (spui datele) It will be great a lot of people will come. You will enjoy I promise you. Your dear friend, Daniela

1 răspuns:
| Smilee4Mee a răspuns:

Would you like to my birthday?(si dai u data si locul in care vor avea loc). Sper sa fie binehee hee. Funda?