| sssssAndrassss a întrebat:

Buna! Mai stiti cumva din ce manual se invata in clasa a 12-a la biologie? Corint, Art? Sau tot din Corint-ul de a 11-a?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fiecare școală, fiecare prof pot alege (și chiar o fac) un manual diferit. Deci nu este răspuns la intrebarea ta, eventual doar la clasa ta. De ce nu-ți intrebi colegii?

| Ariana131 a răspuns:

In clasa a 12 a nici nu o sa mai învățați din manual, deci nu știu ce sa spun, eu imi amintesc de Corint, poți cauta pe net "manuale biologie clasa a 12 a" si sigur îți amintești cum aratalaughing