| Nimeni20192018 a întrebat:

Plec in Anglia definitiv, sunt in clasa 10 a si la sfârșit vreau sa ma retrag, ce trebuie sa fac sa ma pot retrage?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la secretariatul scolii ceri adeverinta ca ai terminat 10 clase, precum si foaia matricola.
In cerere soliciti, motivat, ca actele sa fie eliberate atat in limba romana, cat si in limba engleza.
Daca in limba engleza nu se elibereaza, atunci cele doua acte trebuie traduse in limba engleza, la un birou de traducere autorizat.

| Wr3nch a răspuns:

Depui cerere la secretariatul liceului. Eventual ceri adeverinta pentru 10 clase si copie dupa foaia matricola.