| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Buna. Probabil stiti ca din cauza pandemiei multe facultati unde se intra pe baza de examen de admitere se intra acum cu nota de la bac+media din cei 4 ani de liceu, fiind cazul si facultatii de drept din Iasi. Acum ca s-au scos interdictiile credeti ca se va relua in viitor examenul de admitere la drept la Iasi? Peste 2 ani as avea admiterea si as dori sa stiu.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă cererea (de locuri) e mare, in mod cert vor relua examenul de admitere la drept la Iasi și oriunde altundeva. Dar ce va fi peste 2 ani, nici jizăs nu știe