| 98Gabriela a întrebat:

recomandati-mi niste site-uri de comunicare, ma plictisesc ajutati-ma ((((

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Facebook, Yahoo Messenger ( nu stiu daca mai foloseste cineva ), Whatsapp, Omegle, Viber, Ask.fm, Omegle, Chatroulette, WowApp, Connected2me, Kik, Skype, KakaoTalk, Line, Telegram, Tango, BBM, WeChat. Majoritatea sunt aplicatii disponibile atat pe Android, cat si pe iOS sau Windows Phone. Aplicatii pe care sa pierzi vremea sunt destule, gen Instagram, Snapchat, Tumblr, Flickr, Twitter. Pe Whatsapp si Facebook mai pierd si eu vremea.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe android eu stau pe waplog,omegele,tagged,elmaz,lovoo, apropo chat, lipiciosi, Orange chat, sentimente.ro,badoo etc

| Idkidk a răspuns:

Facebook, Wow App ( poţi câştiga bani pe el ), Whats App, Facebook, Yahoo, Omegle, Ask.fm, tumblr, Messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wats app happy

Dacă vrei putem vorbi ca și eu ma plictisesc happy

| Lina1993 a răspuns:

Ask.fm, tumblr (au bagat si chat pe tumblr happy ), omegle (poti comunica si fara sa deschizi camera web)

| liviuredd a răspuns:

Whats app? Daca vrei da-mi numarul ca si eu ma plictisesc laughing

| taiemi a răspuns:

Clever bot, What's App, TPU, Brainly.ro tema.......super sa te ajute...key bay