| stefan19961 a întrebat:

Am Si eu o mica intrebare. Am terminat liceul/profesioabala in anul 2015. Am intrat la liceu am terminat clasa a 9 dupa din a 10 m-am înscris la profesionala, am facut 3 ani de profesionala. Intrebarea mea este, daca m-as înscrie la seral cate clase as face sa termin liceul? Am fost sa-mi ridic diploma de profesionala si cea de liceu in care scrie Diploma inferioară a liceului unde am fost.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La seral va mai trebui sa faci inca 3 ani, respectiv cl.XI, XII si XIII.