| Twister09 a întrebat:

Salut.
Eu am terminat liceul în 2015, dar nu am luat diploma de bac atunci.
Bacul l-am luat anul acesta.
Cand am terminat liceul mi-au dat diploma de 12 clase și foaia matricola.
Acum când m-am înscris la bac mi-au cerut la dosar și foaia matricola în original.
După ce am luat bacul mi-au înapoiat și foaia matricola.
Dar pe bac îmi scrie doar anul 2022 și pe foaia matricola tot anul terimanarii liceului. Credeți că este o problema sau asa trebuie sa apară? Nu trebuie sa apară și pe diploma de bac anul terminarii liceului?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trebuie.