| honhon4 a întrebat:

Bună seara, aș avea și eu o întrebare privind metodologia Evaluării Naționale! La subiectul B, proba limba și literatura română, din obișnuință, am tăiat 3 cuvinte cu o hașură verticală. Restul greșelilor au fost corectate conform prevederilor, cu o linie verticală. Se poate considera semn? Se pot scădea puncte pentru aceasta? Vă mulțumesc pentru răspunsuri!

1 răspuns:
| gabriel2004o a răspuns:

Nu e semn
Chestia asta trebuie sa iti readucă aminte și supraveghetorii ca o greșeală se taie cu o simpla linie