| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! La simularea pentru examenul de bacalaureat avem voie cu bluze care au buzunare și sticle care au eticheta lor?

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Da ai voie

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu am auzit vreodata de aceste interdictii.Deci presupun ca ai voie.

| ReddY25 a răspuns:

Da

| 120bulevard a răspuns:

Haine cu buzunare ai voie, nu ai voie cu portofele, telefoane, bani si alte obiecte care ar presupune eliminarea ta din examen in afara de pix si alte instrumente scolare (rigla, echer, radiera etc). Cu sticle ai voie, DOAR cu conditia de a dezlipi eticheta.