| Yuki0799 a întrebat:

Bună seara TPU! Aș dori să intru la facultatea de medicină veterinară dar nu știu dacă contează media de la bac sau nu, s-ar putea să depindă de facultate. Sunt interesat de următoarele orașe: Iași, Cluj, București, Constanța, Brașov. Dacă la toate aceste facultăți contează media de la bac puteți să-mi spuneți la ce facultate de medicină veterinară nu contează media de la bac?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suni la secretariatele fiecarei facultati si le intrebi de conditii /detalii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Te-ai interesat pe siteul facultatilor respective? Acolo vei gasi toate detaliile la sectiunea Admitere si e necesar sa faci tu un pic de research, fiindca daca nu esti in stare sa faci asta acum si astepti de la altii, nu te vad bine stiind volumul de munca obligatoriu pentru a termina facultatea.Mult succes!

| Nirvanaaa a răspuns:

Salut! Îți pot spune doar despre București(USAMV). Conteaza intr-o mică măsura nota de la bac. Mai mult conteaza examenul de admitere.