| Anahiteamo a întrebat:

Buna@! spuneti-mi si mie cand se fac anul asta daca stiti concursuri sau olimpiade la fizica, romana, religie, geografie, istoriebatting eyelashes
Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri :X
nu mintiti ...va rog sa imi spuneti urgent pentru ca pe noi nu ne anunta profesoriisad

1 răspuns:
| PisyRock a răspuns:

Exista concursurile "Winners" care trebuie sa apoara, "Proeducatia" si "Eurojunior'' care au trecut dar vin si in sem II, ma este un concurs de fizica " val. in educatie" sau ceva de genul.Cam atat. Aaa mai sunt si olimpiadele big grin te pup :*