| bubulex a întrebat:

Stie cineva era acum ceva timp o revista de cultura generala despre chimie geografie fizica si multe are domenii care ajutau la referate si se puneau intr-un dosar gros de carton fiecare numar... Nu mai stiu cum se numea?

2 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Nu stiu la ce revista te referi happy Insa stiu una foarte frumoasa si folositoare care deasemena era utila la referate si putea fi colectionata! BIOPLANET, avea de asemenea si CD educationale si de foarte buna calitate!

| Hristea_Catalin_1994 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de o asemenea revista. gasesti aici referate gata facute.
www.referatok.ro