| myna2012 a întrebat:

Stie cineva un site bun traducator englez-roman si invers?
Am incercat mai multe si nu traduc bn.Si fara Google Translate va rog!
Cele mai bune primesc fundita.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Aici ai traducere din engleza in romana:

http://www.academia-de-engleza.ro/......nline.html

Aici ai din romana in engleza:

http://www.academia-de-engleza.ro/......nline.html

Tot ce trebuie sa faci dupa ce scrii textul este sa apesi pe butonul "Traducere Romana----> Engleza" Pe fond verde, langa cel "Anuleaza".

O zi placuta!

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Traducator bun nu exista decat fiinte umane, masinile nu pot face ceea ce face un creier in materie de traduceri, de-asta nu sunt bune happy

| DeepTrance a răspuns:

Un dictionar nu ti-ar face rau sa il rasfoiesti

| Yearsss a răspuns:

Te ajut eu add : marius_mau21@yahoo.com

| AndraMariia a răspuns:

Bing. Face traducerile pe facebook si din cate am vazut eu traduce destul de bine! happy

| andrei03 a răspuns:

Incerca google translator