| IrinaManu a întrebat:

Stie cineva vreun CD audio-video bun sau un site ceva de pe care se poate invata vocabularul limbii engleze? Este pentru o persoana de varsta mijlocie si nu o intereseaza gramatica, ci doar vocabularul(cuvinte) explicat.

1 răspuns:
| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Eu am folosit Duolingo pentru a invata putina rusa dar este pe mai multe limbi poate sunt prea usoare nu stiu nu am incercat engleza ca o stiu deja foarte bine dar eu cand am facut pe rusa mi-a dat cu culori si chestii de incepatori dar vezi tu acolo ce gasesti. Sper ca te-am ajutat!