| kuuuma a întrebat:

Bună, sunt clasa a 9 a pe profilul de mecanica și vreau să ma transfer după ce termin acest an școlar la acceasi școală, pe profilul de turism și alimentație. As vrea sa știu fișe ar trebui sa am și ce diferențe ar trebui sa dau pentru acest profil. caut de câteva ore și nu găsesc nimic. MULȚUMESC

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Degeaba cauti pe net. Intreaba la secretariatul scolii. Pentru ca diferentele difera in functie de scoli si profile.