| danielle162 a întrebat:

Buna! Sunt Daniela, sunt clasa a 7-a,si zilele trecute diriga ne-a trecut notele in carnet,mi-am calculat media si mi-a iesit 9, 70.Credeti ca e bine? nu e cea mai mare medie din clasa, dar credeti ca este bine? Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Media generala anuala de 9, 70 este o medie foarte buna, chiar daca nu este cea mai mare din clasa.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa te lauzi sau nu esti multumita ca ai doar atat?

| Nirvanaaa a răspuns:

E foarte ok, felicitări!

| mODIN a răspuns:

Bine din ce punct de vedere?

| Peli75 a răspuns:

Asta depinde de părerea fiecăruia! Părerea mea este că este o medie excelentă și felicitări! Alții sunt cu 9.92 și sunt frustrați dar depinde de părerea fiecăruia