| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

sunt in clasa a 8a si facem banchet.imi puteti da niste idei de niste teme pentru banchet va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi facem tongue, dar mai este pana atunci. Ce teme, ce idei? Strangeti-va cat mai multi si puneti-va pe distractie!

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Puteti sa faceti cu tema bal mascat sau las vegas sau carnavalwinkingpoti sa faci orice tema vrei numai sa fie pe placul tuturor

| Bishop a răspuns:

Venetia sec. XV sau Las Vegas

| valThina a răspuns:

Bal mascat dar cred ca ar pride f bine ceva p tema carnavalului.sau pur si simplu nu trebuie neaparat o tema prea colplicata...fiecare sa aiba o anumita culoare p ei...negru de exemplu ca asta s si potriveste cu orice

| anda_1885 a răspuns:

Alb-negru(asa facem noi).

| anda_1885 a răspuns:

Alb-negru