| Delliaa a întrebat:

Sunt in clasa a10a si am de completat la engleza,, Portofoliul elevului" cu fel de fel de chestii, de exemplu intelegrea textului audiat etc, si nu stiu cam ce trebuie sa completez.Ma poate ajuta cineva. Dau fundita.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| memako10 a răspuns:

Pai trebuie sa explici in limba engleza ce ai inteles si sa explici textul tot in limba engleza! adica caracterizarea textului! depinde de textul dat primesc funda?