| tzutzy a întrebat:

sunt in clasa aIX-a la stiinte sociale si m-ar interesa sa stiu ce materii nu se mai fac in clasa aXI-a.Stiu ca voi la teza la logica, psihologie, economie si filosofie pe parcursul anilor dar nu stiu ce materii se vor scoate exact.Stiu ca nu voi mai face fizica, chimie, biologie dar am inteles ca matematica voi mai face >

1 răspuns:
| june_9596 a răspuns:

Nu se mai face chimie, fizica, biologie, muzica. Mate faci in continuare inclusiv in a 12.