| Marinela90 a întrebat:

Sunt la ASE si am si eu o nelamurire in privinta sustinerii restantelor la materii "optionale". Am ramas cu restanta la doua materii optionale, materii care nu mai figureaza (nu au mai fost alese) in orarul actual al seriei de acum. Cum procedez in acest sens? Trebui sa vorbesc cu profesorii pentru a obtine cursurile si seminariile, ma gandesc. Exista alta optiune? Multumesc!

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Te adresezi cadrelor didactice care sustineau disciplina in anii universitari in care le-ai contractat.