| Re1492499 a întrebat:

Buna! Știe cineva daca clasele de la 9-a învață de dimineață sau după amiază la Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu București?

Răspuns Câştigător
| DonMoldo a răspuns:

Au program numai dimineata uite aici Program: 07.30 – 12.30/13.20 (un singur schimb, cu pauză de masă între 09.55 – 10.05) poti cauta la ei pe site pentru mai multe detalii

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Program de dimineata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles că dimineața!

| Re1492499 explică (pentru anonim_4396):

De ce bineînțeles?happy Majoritatea liceelor au program după amiază pentru clasele de a 9 a și a 10. Acesta este singurul cu care nu am reușit să iau legătura nici prin mail nici la telefon.
Mulțumesc pentru răspuns!

| LisaJulie a răspuns:

Din cate stiu eu dimineata

| DonMoldo a răspuns:

Depinde la ce profil esti, mai bine intreaba la liceu acolo. De obicei clasele 9, 11, 12 fac de dimineata iar clasa a 10 dupa amiaza adica eu asa am facut

| Re1492499 explică (pentru DonMoldo):

Din păcate nu răspund nici la mail nici la Nr de tel afișat sad

| DonMoldo a răspuns (pentru Re1492499):

Ma refer sa te duci personal la liceu acolo. Dar oricum dimineata e ce l mai bine o sa fie mai greu cu trezitul dar te obisnuiesti

| DonMoldo a răspuns (pentru Re1492499):

Au program numai dimineata uite aici Program: 07.30 – 12.30/13.20 (un singur schimb, cu pauză de masă între 09.55 – 10.05) poti cauta la ei pe site pentru mai multe detalii

| Re1492499 explică:

Clasele de a 9 a *