| motanita14 a întrebat:

Buna TPU a dat cineva corigenta de curand imi puteti spune si mi-e cum e acolo si daca e greu sau usor puteti sa-mi spuneti si din experientele voastre eu am ramas la mate si de-aia intreb crying((

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Pana o dai fa pregatire la matematica, reia din nou materia, fa exercitii si invata formulele.
Nu te stresa, vei trece insa invata-te minte!

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Pot spune ca usor, vei trece, da nu te duce "bata", pune un pic burta pe carte ca nu ii atat de grea pe cat crezi happy