| Ary411 a întrebat:

TPU! Am auzit de o aplicatie de pe facebook, in care poti schimba culoarea profilului, din albastru poti face alta culoare. Am cauta si am gasit un site, dar era virusat. Imi puteti da un site asemanator? Dau FUNDA! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| XxRawrXx a răspuns:

Nu poti sa schimbi culoarea facebook-ului. au numai virusi. eu mi-am luat doar teme dar dupa ce ti le descarci iti merge foarte greu facebook-ul. fuunda? ^__^

1 răspuns:
| Canalus_Mihai_1980 a răspuns:

Nu poti schimba culoarea Facebook-ului. Aplicatiile astea sunt doar virusi care iti fac conturi cine stie pe unde, iti creeaza bloguri de care nu stii nimic si iti fac multe alte chestii.