| adri16 a întrebat:

am incercat sa transfer o carte pe telefonul mobil prin cablul de date si imi spune ca formatul nu e suportat, ce pot sa fac in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Buna.pai nu prea ai ce sa faci! eu am un Nokia care nu citest(are aceeasi pb ca si al tau) si un samsung.kre citeste(doc in word)!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...sincer nu prea cred ca ai ce face!
dar mai intai zii ce format era!

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.Nu toate telefoanele au funcţia de a citi carţi.pdf. Dacă foloseşti mult cărţile îţi recomand: http://profitshare.emag.ro/....../click.php vei beneficia de livrare gratuită şi în doar 24 de ore.