| LylyCullen a întrebat:

Ce este ala etype?
caci am downladat ceva muzica si mi-a aparut si el si cand aprind laptopul imi apare tot mereu trebuie sa-i dau close si in control panel nu pot sa-l dezinstalez ca nu srie etype si nu vreau sa dezinstalez >ceva..

Răspuns Câştigător
| MKV a răspuns:

Control panel-taskbar and start menu-customize-eType-alwais hide il dezactiveaza automat permanent...

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| MKV a răspuns:

Daca tot nu reusesti fa ce am facut si eu
1:start-control panel-taskbar andstart menu--customize--cauta etype clik pe el si dai pealwais hide si nu mai apare il dezactiveaza permanenthappy

| calitro a răspuns:

E un dictionar - translator software pe care il poti dezinstala cu programul URSoft Your Uninstaller PRO. Bafta.