| andutza_1067 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru!puppy dog eyes Deci trebuie sa fac un proiect la lb. romana despre adolescenta cu cate poze. imi dati si mie cateva idei despre cum ar trebui sa fac? dar sa fiee ceva tare si interesant! multumesc. cel mai bun raspuns funda si vot iar pentru restul >votbig grin

1 răspuns:
| Gabica a răspuns:

Incepi printr-un fel de descriere a adolescentei,o definitie.Cea mai rebela si mai frumoasa perioada a vietii etc.
Apoi ii spui avantajele care sunt foarte putine, e doar unu ca te maturizezi.
Si incepi sa povestesti despre atractiile care apar la acea varsta:fumatul, drogurile.