| Andwta a întrebat:

Am nevoie de modele simulare matematica clasa 12. Pe net gasesc doar modelul 2017.

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Poti face si din ani mai vechi, fara nici o problema. Crezi ca s-a schimbat teorema lui Cauchy sau a lui Lagrange? Sau e alta teorema lui Thales?
Dimpotriva, la ce procent de promovabilitate e in ultimii ani, aproape ca-mi vine sa cred ca au simplificat putin exercitiile.
Spor la treaba! Eu gasisem modele din anii trecuti, voiam prin vara sa vad ce semai da. Nu mi s-a parut nimic schimbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Denision a răspuns:

Este si modelul 2018 dar pentru bacalaureat.Stiu pentru ca am lucrat eu toate modelele din 2007 pana in 2018, toate modelele pentru sesiunea iunie/august si sesiunea speciala plus rezerve.

| AllexxGrigoras a răspuns:

Gasesti culegeri cu modele 2017-2018 la paralela 45.