| cosminelul2017 a întrebat:

am nevoie de niste puncte pe regielive pentru a descarca un referat ma puteti ajuta? dau fundahappy

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Tu poti sa dai sau nu funda, dar alea sunt pe bani. Sau incearca sa incarci si tu ceva documente.
2. Cum se obtin punctele?
Punctele se obtin in 3 moduri: - Cumparare online cu Cardul sau prin SMS (avantaj: sunt primite imediat); - Uploadand documente pe sectiunea Biblioteca (avantaj: nu costa nimic); - Transfer de la alt Membru.