| DulcePaSsion a întrebat:

am nevoie urgent. care ma poate ajuta si pe mine cu o tema la franceza? trebuie sa scriu un dialog intre mine si o persoana despre ce vom face in week-end. straight facedialogul trebuie sa aiba 10 replici. habar nu am franceza. cine ma poate ajuta? va rog mult. Funda! :*:*:*

4 răspunsuri:
| box a răspuns:

Foloseste dictionaruhappy scrie in google dictionar roman francez. si replicile le faci tu in romanasi si ii dai sa traduca tongue da si mie fundabig grin

| DanielaMe a răspuns:

Foloseste translatorul roman-francez, sunt mi pa net. Dialogul e simplu, imacineazati cele mai frumoase clipe cu o pers in weekand.

| aaaa12345 a răspuns:

Nu

| irina2010_4810 a răspuns:

Buna! intra pe google traducere si cauta acolo din romana in franceza apoi srie cam ce vrei sa scrii in dialog si iti traduce in francezabig grin