| Pikachu12345 a întrebat:

Am o intrebare despre jocul Pou!
La ce level se face adult?

Poul meu are level 13!

Fundaa pentru cine raspunde corect!

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Nu conteaza la ce lv.Trebuie sa il hranesti mult, ii dai potiuni de slabit, te joci, la mine s-a facut la lv 5 adult.

4 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Eu sunt lvl 56 și devine în orice caz : 14, 15, 16, 17. depinde cum îl îngrijești.A meu a devenit la 14

| Ovidiuo a răspuns:

Am aflat, la lv 17, oricum va multumesc! Funda te rog! Atunci mi-a iesit@

| Theshadow2000 a răspuns:

La mine a devenit adult cand am avut level 15 sau 16 deci nu conteaza levelu conteaza sal hranesti multt si sa te joci cu elwinking

| paladealex1796 a răspuns:

Al meu are 10 și a crescut și este 54% adult și 46% copil! Eu am cam crescut și la hrănit de la cât cerea de mâncare și m-am jucat cu el pana am primit trofee frumoasa