| ysabela21 a întrebat:

Am o intrebare : Pe langa tema iubirii ( care bineinteles este ce-a mai intalnita in literatura), ce alte teme mai stiti in afara de asta?

Fundita si vot, celui/celei care imi raspunde primul si corect!

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Uite cateva teme din literatura: Joc, joaca. Adolescenta; Scoala; Familia; Iubirea; Scene din viata de ieri si de azi; Aventura, calatorie; Lumi fantastice; Personalitati, exemple, modele.

3 răspunsuri:
| nosferatu15 a răspuns:

Tema prieteniei, familiei, copilariei, tineretii, realitatii, fanteziei si multe altelehappy

| ALYNAMARYA a răspuns:

Tema naturii, familiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natură,prietenie,cromatică,gastronomie.