| xDanyxDany a întrebat:

am terminat 10 clase si nu mai pot continua din probleme familiare, as vrea sa-mi spuneti cat ma costa un curs de calificare ca lucrator in constructii sau lacatus mecanic. Si as mai vrea sa stiu daca se ia usor examenul, adica e multa teorie din care nu intelegi nimic sau cum e?

1 răspuns:
| sonyc3l a răspuns:

Eu am diploma de lacatus mecanic...foarte foarte multa teorie de rahat si practica mai deloc si ca sa iti obtii domploma trebuie sa preziti un proiect ceva de genul..asa am facut eu

Întrebări recente