| xDanyxDany a întrebat:

am terminat 10 clase si nu mai pot continua din probleme familiare, as vrea sa-mi spuneti cat ma costa un curs de calificare ca lucrator in constructii sau lacatus mecanic. Si as mai vrea sa stiu daca se ia usor examenul, adica e multa teorie din care nu intelegi nimic sau cum e?

1 răspuns:
| sonyc3l a răspuns:

Eu am diploma de lacatus mecanic...foarte foarte multa teorie de rahat si practica mai deloc si ca sa iti obtii domploma trebuie sa preziti un proiect ceva de genul..asa am facut eu