| Popescu297432 a întrebat:

Heyy Buna Sera Ma Numesc Gabi si Anu asta fac 17 ani mai Precis peste 20 de zile laughing) Oke Eu am doar 5 clase si vreau sa intru in Santierul Naval Lacatus Mecanic Ma primeste La cursul de Calificare cu 5 clase? Sau macar ce curs pot face cu 5 clase in Santierul Naval Vreau sa Am si eu O Meserie Daca Scoala nu mia Placut Mentionez Merg si la Scoala sunt Clasa a 6 La F.R O saptamna ma duc una stau acasa vreau sa fac 8 clase si sa si muncesc in timp ce fac Scoala! As fi recunoscator daca m-ar ajuta Cineva! Ma scuzati daca am avut greseli Gramaticale Numai Bine

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce nu sudor? are mai multa cautare meseria asta

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu vreaus a te dezamagesc dar iti trebuiesc minim opt clase, oricum tin sa te felicit pentru sarguinta de care dai dovada, succes in continuare

| Popescu297432 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Si ce as putea Intra In Santier la Calificare anul asta Vopsitor?

| Popescu297432 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Si Sudor pot sa ma duc cu 5 clase? Pe Fisa de la scoala mi-a pus 6 clase Terminate!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Popescu297432):

Iti apreciez dorinta de a invatat o meserie dar ti-am raspuns mai sus cate clase iti trebuiesc pentru a incepe aceste cursuri dar incearca poate vei fi primit, bafta!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Popescu297432):

De ce nu sudor? are mai multa cautare meseria asta