| 358ili a întrebat:

Buna TPU as vrea sa am un costum coreean traditional de unde pot face rost?
si inca ceva imi puteti da un site cu istoria coreei in sensu de imbracaminte in functie de ranguri de exemplu dnele senoire putau un hanbok de culoare...si inca ceva siteul sa aiba si istorie si un site unde ma pot juca jocuri de imbracat in haine coreene si istoria lor si istoria reginelor va rog ajutatia dau funda scuzati atatea dorinte in casa ma joc dea coreeni ca am o rochie pompoasa si ca un fel de dang`ui adica un jerseu luat cu spatele si am o patura si o perna mare stiti chestile alea pe ce satu coreeni (cum se numesc)DAU FUNDA mai pun o intrebare la aceeasi categorie si cine raspunde dau inca o funda la persoana care i-am dat funda pentru raspunsul asta

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Byeol_Kim_1990 a răspuns:

Si eu vreau betisoare coreene sti cumva de unde sa fac rost?

| RalucaElena609 a răspuns (pentru Byeol_Kim_1990):

Le gasesti la magazinele chinezesti, eu de-acolo am luat