| MloveM a întrebat:

as vrea sa stiu cand se incepe scoala pentru ca am auzit ca se incepe pe data de 1 septembrie!

Răspuns Câştigător
| Anyta2000 a răspuns:

Ce? Nu incepe pe 1 septembrie, ci pe 12 septembrie.Asa am inteles! Mai intereseaza-te totusi!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe 12 septembrie începe anul școlar!
Pa, pa.

| Karinakari99 a răspuns:

Ce?! Şcoala începe luni, 12 septembrie.

| NoName123 a răspuns:

Am niste prieteni de familie ce sunt profesori si mi-au spus ca incepe pe 12, doar adultii care au concediu pana atunci, merg din 1.
Funda?

| XK a răspuns:

Pe 12 sept, de ziua mea laughing cadoul perfect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Scoala incepe pe 12 septembrie si nu pe 1 septembrie. Aceasta a fost doar o idee care totusi nu s-a aprobat.
Vezi site-ul: http://www.prokid.ro/......012_-1689/
Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

| addalecsandra a răspuns:

Pe 12 septembrie sigur :* 100 % funda?

| N0name_7792 a răspuns:

Nu se stie sigur! Eu am auzit ca pe 10 sau 15

| NirvanaMihaela a răspuns:

Atat le trebuie sa incepem scoala pe 1. Din cate am auzit incepe pe 12 septembrie, stiu asta sigur big grin