| Acuarella a întrebat:

TPU! As vrea si eu subiecte de olimpiada la biologie pentru clasa a v-a, ori etapa judeteana ori nationala, dau funda! happy

3 răspunsuri:
| Kosner a răspuns:

Pe didactic.ro gasesti o gramada de lucruri interesante! Bafta! :*

| xMaddyx a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/articole/subiect+olimpiada-p1 Doar acestea le-am gasit. Sper sa iti fie de folos. Funda te rog?

| xMaddyx a răspuns:

Doar acestea le-am gasit: http://www.calificativ.ro/articole/subiect+olimpiada-p1 Sper sa iti fie de folos. Funda?