| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*,
Candidez ca,,Presedintele Consiliului Elevilor`` pe Liceu, ideea este ca era obligatoriu sa participe din fiecare clasa care un elev, la mine in clasa am fost votata eu. dar cand o sa fiu intrebata,, De ce vrei sa fi presedintele elevilor?`` o sa ma pierd putin bine asta este una.
dar am nevoie de ceva slogan... motto. orice. si sunt in pana de ideii straight face
ajutorul vostru mi-ar putea fi de folos :*
Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| SLS a răspuns:

Eu sunt sefa de mine s-asculati, caci altfel o-ncurcati.

| mssch a răspuns:

"Noi ne decidem viitorul, votati-ma pentru o scoala mai buna" laughing