| Iulika96 a întrebat:

Care poate sa-mi dea o idee de la care sa pornesc pentru o cimpunere despre copilarie sau dspre viata sau adolescenta, este foarte important.Va rog repede si daca aveti si niste titluri puteti sa le scrieti.

Răspuns Câştigător
| alexcristi a răspuns:

Sugestia mea ar fi sa incepi cu cele mai frumoase lucruri pe care le faceai in copilarie, cu multe figuri de stil in special metafore

1 răspuns:
| tpu2011_1353 a răspuns:

Viata inceputul si sfarsitul tuturor sufletelor,calatoria printre rele si bune, sclipirea din ochii dar tot odata spinul trandafirului pe care acum il strangi cu toata puterea in mana, si vrei sa nu te doara.dar totusi. esti om.si te doare.[big grin.o sugestie]batting eyelashes