| KM3 a întrebat:

Care sunt cartile voastre preferate? Nu mai stiu ce sa citesc laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă Cimitirul animalelor de stephen king.

| GeorgianaSoare23 a răspuns:

Kafka. Orice.

| ValenTinna23 a răspuns:

Iti recomand sa citesti,,Coraline" de Neil Gaiman,,, Cand ma vei intalni" de Rebecca Stead,,, Daca as ramane" de Gayle Forman,,, Amurg" de Stephenie Meyer,,, Sub aceeasi stea" de John Green.

| AleXzpm a răspuns:

Great expectations de charles dickens

| IonelaToma a răspuns:

Eu iti recomand : "La rascruce de vanturi " de Emily Bronte, "Singur pe lume " de Hector Malot, "

| AFR81 a răspuns:

"In cautarea perfectiunii - Roger Federer" de Rene Stauffer.