| LoveMadScience a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Octav Onicescu din Bucuresti? As vrea sa intru acolo la stiinte sociale si mi-ar fi de ajutor orice informatie cu privire la acest liceu( copii, cerintele profesorilor, uniforma, orar, locatie, mijloace de transport etc...) Multumesc anticipat.Si funda bineinteleskiss

3 răspunsuri:
| LoveMadScience explică:

Ignorati explicatia anterioara...

| armando9898 a răspuns:

Iti pot spune doar ca liceul octav onicescu este un liceu bun si eu am intrat acolo anul trecut si e super in privinta uniformei iti trebuie un tricou/bluza alba si blugi albastru inchis... sper ca te-am ajutat