| Daliaaa a întrebat:

ce parere aveti despre liceul Tudor Vladimirescu din Bucuresti. eu amintrat anul acesta la stiinte socile si as vrea sa stiu cum e atmosfera acolo si profesorii. astept cat maimulte raspunsuri

Răspuns Câştigător
| miky008 a răspuns:

E bine, e atmosfera frumoasahee heenu e ca in alte licee sa se ia aia mai mari d tine sau chestii d.astea. Bine profii sunt cam exigenti asa ca daca nu invetii la sfarsit de an o sa plangihee hee crede-ma stiutonguebig grin