| Mada_4804 a întrebat:

cine ma poate ajuta...sunt clasa a 8 a si vreau sa dau la liceul militar din breaza (sunt din jud tulcea) trebuie sa ma duc la breaza pentru a da probele?

5 răspunsuri:
| GameMaster23 a răspuns:

Eu nu stiu dar cand aflii te rog sa imi spui si mie (( imi dai mesaj ))

| ionutVUVUZELA a răspuns:

laughing am si eu un coleg care vrea la breaza si de cand a spus toata lumea asa ii zice breaza.inseamna ca nu prea ai note bune de vrei acolo

| stefan97nic a răspuns:

Probele sportive le poti da si la campu lung moldovenesc iar daca treci de ele vei da examenul de romana si mate la breaza.Succes sper sa intri. Daca vrei detalii contacteaza-ma la privat. Funda

| hardy1 a răspuns:

Da,probele se dau la liceu

| IceDruid a răspuns:

Buna Mada...din 2 in 2 zile pui cate o intrebare despre liceul militar.vezi ca exista si un sitehttp://www.cantemircml.ro/...mai citeste si u pe acolo
P.S.pentru ionut vuvvuzela.nu stiu ce se vorbeste la voi in localitate despre breaza dar te asigur ca e un liceu de elita si dupa cum vorbesti nu cred ca te ridici la nivelul cerut de acel liceu.deci ciocu mic te rog