| anonim_4396 a întrebat:

cine poate sa imi spuna si mie detaliat cum pot ajunge la liceul tudor vladimirescu din Bucuresti cu transportul in comun?

3 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Daca ne-ai zice si din ce parte a bucurestiului vrei sa ajungi la tudor, ar fi foarte bine. noi trebuie' sa ghicim pe unde stai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pleci?
ajungi cu metroul, cobori la politehnica sau cu masina 336 si cobori la statia liceul tudor vladimirescu. nu pot sa-ti spun mai multe pentru ca nu stiu unde te situezi la inceput, de unde pleci.

| Gogu06 a răspuns:

Stiu eu un prof care face sex cu elevii, si cu baietii si cu fetele. Lasa-mi numarul si vorbesc cu el. Il cheama petre Ion Lazar laughing