| Hyora a întrebat:

happy Cine poate sa-mi dea si mie o sceneta de sfarsit de an scolar, dar haioasahee hee? FUNDAbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| hamsteru a răspuns:

Salut, Azi data de 22.6. 2012 am fost declamat eliberat de la pedinteciarul (cum se num scl ta) deoarece sentinta mea a fost finalizata.Am avut niste colegi de paharel foarte misto si niste paznici destul de (depide ce profi ai, buni rai). Sefa de sectie (diriga) ne-a ajutat sa trecem de incaierarile ce le aveam si unii dintre noi au ajuns si la electrocutare (la directoare) asadar ma bucur ca am iesit si va spun ca nu voi uita locul unde am petrecut 8, 12 ani de detentie. By3

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Pai ai putea scrie pe google : schite de teatru de I. L. Caragiale.
Gasesti foarte multe schite amuzante pe care le-ai putea interpreta impreuna cu cativa colegi.

Pa pa!

| donbitzy a răspuns:

Fa si tu dupa aceasta poezie http://www.wattpad.com/190930-scrisoarea-no-3-in-versiune-moderna.Cred ca va iesi super......Succes!

| dacadoras a răspuns:

D-l Goe